Gizlilik Politikası

Gizlilik Sözleşmesi


Taraflar

    a)deep-ceramics.com internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Deep Seramik ve El Yapımı Ürünler Sanayi Ticaret Limited Şirketi (Bundan Deep Seramik ve El Yapımı Ürünler Sanayi Ticaret Limited Şirketi  olarak anılacaktır)

    b)deep-ceramics.com internet sitesine üye olan internet kullanıcısı (“Üye”)

Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu Eğitim Sistemi’nin sahip olduğu internet sitesi www.deep-ceramics.com’dan üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir.

SMS PAZARLAMASI VE BİLDİRİMLER:

deep-ceramics.com sms bildirimlerine abone olarak, abone olurken verdiğiniz telefon numarasına, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bizden otomatik pazarlama metin mesajları almayı ve bu mesajların otomatik telefon arama sistemi veya başka bir teknoloji ile gönderilebileceğini kabul etmektesiniz. Mesaj sıklığı tekrarlanıyor. Rıza bir satın alma koşulu değildir. Mesaj ve veri ücretleri geçerli olabilir. Devre dışı bırakmak ve müşteri desteği için YARDIM için DUR, BİTİR, İPTAL, ABONELİKTEN ÇIK veya ÇIK yanıtını verin. Devre dışı bırakma kararınızı onaylayan ek bir metin mesajı alabilirsiniz. Yukarıdaki devre dışı bırakma komutlarını kısa mesajla göndermek dışında herhangi bir yolla devre dışı bırakma girişiminde bulunmanın makul bir devre dışı bırakma yöntemi olmadığını anlıyor ve kabul ediyorsunuz.

 

Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

 1. Üye,www.deep-ceramics.com internet sitesine üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu, Eğitim Sistemi’nin bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt eder.
 2. Üye, Eğitim Sistemi tarafından kendisine verilmiş olan şifreyi başka kişi ya da kuruluşlara veremez, üyenin söz konusu şifreyi kullanma hakkı bizzat kendisine aittir. Bu sebeple doğabilecek tüm sorumluluk ile üçüncü kişiler veya yetkili merciler tarafından Eğitim Sistemi’ne karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve taleplere karşı, Eğitim Sistemi’ın söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.
 3. Üye www.deep-ceramics.com internet sitesini kullanırken yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran üyeyi bağlayacaktır.
 4. Üye, www.deep-ceramics.com internet sitesini hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz. Ayrıca, üye başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet (spam, virus, truva atı, vb.) ve işlemlerde bulunamaz.
 5. www.deep-ceramics.com internet sitesinde üyeler tarafından beyan edilen, yazılan, kullanılan fikir ve düşünceler, tamamen üyelerin kendi kişisel görüşleridir ve görüş sahibini bağlar. Bu görüş ve düşüncelerin Eğitim Sistemi’ne hiçbir ilgi ve bağlantısı yoktur. Eğitim Sistemi’nin üyenin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan ve üçüncü kişilerin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üyenin uğrayabileceği zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 6. Eğitim Sistemi’nin her zaman tek taraflı olarak gerektiğinde üyenin üyeliğini silme, müşteriye ait dosya, belge ve bilgileri silme hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu önceden kabul eder. Bu durumda, Özel Ders Sistemi’nin hiçbir sorumluluğu yoktur.
 7. www.deep-ceramics.com internet sitesi yazılım ve tasarımı Eğitim Sistemi mülkiyetinde olup, bunlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bunlar  üye tarafından izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez. Bu web sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.
 8. www.deep-ceramics.com web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda üye Eğitim Sistemi web sitesi’ne girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.
 9. Eğitim Sistemi sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme veya www.deep-ceramics.com web sitesi’nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.
 10. Eğitim Sistemi, üyelik sözleşmesinin koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm üyeler bakımından hüküm ifade edecektir.
 11. Taraflar, Eğitim Sistemi’ne ait tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak, HUMK madde 287′ye uygun şekilde esas alınacağını ve söz konusu kayıtların bir delil sözleşmesi teşkil ettiği hususunu kabul ve beyan eder.

Bilgilerin Toplanması Ve Kullanılması

www.deep-ceramics.com; bir www.deep-ceramics.com üyelik hesabı için kayıt yaptırdığınızda, mail listesine mail adresinizi kayıt ettirdiğinizde, üyeliksiz siparişleriniz için bilgi girişi yaptığınızda ve www.deep-ceramics.com sayfalarını ziyaret ettiğinizde, kimlik belirlemek, adınıza fatura düzenlemek ve ürün teslimatı yapmak için kullanılabilecek, kampanya duyuruları yapmak, sizinle iletişim kurmak için kullanılabilecek bilgiler toplar.

www.deep-ceramics.com’a kaydolurken bazıları opsiyonel olmak üzere ad, soyad, e posta, cinsiyet, doğum tarihi, TC kimlik no, adres bilgileri(adres, posta kodu, ülke, şehir, semt/ilçe, mobil telefon, telefon, faks), firma adı, vergi dairesi, vergi no gibi bilgiler isteriz.

Kredi kartı ödemelerinde talep edilen kart bilgileriniz gibi hassas kişisel bilgileriniz güvenli işlem yapan SSL sertifikasına sahip sunucumuz tarafından ilgili bankanın ilgili birimine otomatik olarak aktarılır ve bunun dışında herhangi bir çalışanımız veya 3. taraf ile kesinlikle paylaşılmaz ve bu bilgiler depolanmaz.

Bilgilerin Paylaşılması ve İfşa Edilmesi

www.deep-ceramics.com, hakkınızdaki bilgileri, aşağıdaki durumlar haricinde, veya izniniz olmadan başkalarına veya bağlı olmayan şirketlere kiralamaz, satmaz veya bunlarla paylaşmaz:

Bu bilgileri, gizlilik sözleşmeleri altında bizim adımıza herhangi bir ürün göndermemiz gerektiğinde kargo firması ile paylaşırız.

Uymamız gereken mahkeme celplerine, mahkeme emirlerine, hukuki süreçlere veya otoritelerce bulunulan her türlü yasal talebe yanıt veririz ya da, yasal haklarımızı uygulamak veya yasal hak talepleri karşısında kendimizi savunmak için gerekli bildirimlerde bulunuruz.

Yasa dışı faaliyetleri, üzerinde dolandırıcılık şüphesi olan durumları, herhangi bir kişinin fiziksel güvenliğine yönelik potansiyel tehdit içeren durumları ve www.deep-ceramics.com  kullanım koşullarının ihlalini soruşturmak, önlemek veya bunlara karşı eylemde bulunmak için, ya da yasaların gerektirdiği diğer durumlarda, bu tür bilgilerin paylaşılması gerektiğini düşünüyoruz.

www.deep-ceramics.com, başka bir şirketi satın alırsa, başka bir şirket tarafından satın alınırsa veya başka bir şirketle birleşirse, sizinle ilgili bu tür bilgileri aktarabilir.Böyle bir durum söz konusu olduğunda, hakkınızdaki bilgiler aktarılmadan ve farklı bir gizlilik ilkesine tabi olmadan önce, www.deep-ceramics.com bu durumu size bildirir.

Tanımlama Bilgileri

www.deep-ceramics.com, bilgisayarınıza www.deep-ceramics.com tanımlama bilgileri yerleştirebilir ve bunlara erişebilir.

Tanımlama bilgilerini reklam ağlarında hedef reklam kitlesi yaratmada kullanırız. Tanımlama bilgilerinin nasıl devre dışı bırakılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.deep-ceramics.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hesap Bilgilerinizi ve Tercihlerinizi Düzenleyebilme ve Silebilme Durumunuz

Hesabınızın silinmesini veya üyeliğinizin iptal edilmesini eda.yldz76@gmail.com adresine e-mail yollayarak talep edebilirsiniz. Talebiniz site yöneticilerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Önceden kayıt olduğunuz mail listemizden ayrılmak için size ulaşan kampanya bildirimleri mailinin altındaki “listeden ayrılmak için buraya tıklayın” yazısına tıklayabilir veya eda.yldz76@gmail.com adresine e-mail yollayarak listeden ayrılmayı talep edebilirsiniz. Talebiniz site yöneticilerimiz tarafından gerçekleştirilir.