Teslimat ve İade

Satın Alma Sözleşmesi Şartları

Hassas ve kırılabilir ürünlerin satın alma politikası aşağıda bahsedilen hüküm ve koşullara tabidir.

Ödeme ve Geri Ödeme Politikası

Herhangi bir ürün satın alımlarında SSL güvenlik kullanılır. Bu ödeme ağ geçitleri,  her tür kredi kartı ve banka kartını kullanmak için güvenli ve emniyetlidir ve bu işlem sırasında bilgileriniz saklanmaz.

deep-ceramic.com adresinden aldığınız ürün teslim edildikten sonra her hangi bir zarar görmüşlük durumu haricinde ürün iade edilemez. Ancak deep-ceramic.com adresinden aldığınız ürün yukarıda belirtilen durumlar haricinde olur ise bizimle iletişime geçerek bozuk, kırık veya çatlak ürünün fotoğrafını veya videosunu çekerek iade işlemini başlatabilirsiniz.

E-mail: eda.yldz76@gmail.com

GSM: +905309553365

deep-ceramic.com fiyatlar, teknik özellikler, satın alma koşulları ve ürün veya hizmet teklifleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir bilgiyi önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

Mal ve Hizmetlerin Teslimi

Satın aldığınızda ürün 5 işgünü içinde kargoya verilir, toplamda 5-10 gün içerisinde teslim edilir, eğer gecikmesi durumunda ürününüzün en kısa sürede teslim edilmesini sağlamak için işlem/ödeme bilgileriniz ile hemen aşağıda tekrardan verilen iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

E-mail: eda.yldz76@gmail.com

GSM: +905309553365